piątek, 28 czerwca 2013

[YouTube] Test Marketowca - kupno i wprowadzenie

Tak więc nadszedł chyba najwyższy czas żeby pochwalić się tym że wraz z bratem Markiem zaczęliśmy działać na YouTube. Póki co postanowiliśmy przetestować typowy rower z marketu i właśnie o tym będą najbliższe filmy. Co będzie dalej to zobaczymy, tego nie wie nikt, miejmy nadzieje że nie zabraknie nam chęci i energii do realizacji planów jak i do kręcenia nowego materiału.

Po prawej stronie tego posta znajduje się menu z którego możecie przejść bezpośrednio na mój kanał YouTube.

A oto nasz pierwszy odcinek z serii Test Marketowca. Zapraszam do oglądania.
Opis z Youtube:

Pierwszy film z serii "Test Marketowca"

Seria tych filmów ma na celu obalenie krążącego wśród wielu ludzi mitu, według którego rowery po ok. 300 złotych też nadają się do jeżdżenia. Dużo ludzi uważa że:

"Jak bym sobie kupił taki rower z marketu/pchlego targu (bądź inny z niższej półki) też by mi wystarczył do jeżdżenia do szkoły, na pociąg, a nawet na krótką przejażdżkę rekreacyjną po lesie."

Naszym celem jest obalić to przekonanie. Dlatego też poświeciliśmy się i kupiliśmy taki ("tani, a dobry") rower. Zamierzamy go użytkować zgodnie z jego przeznaczeniem, a więc jeżdżąc nim po drogach asfaltowych, a także od czasu do czasu wybierając się na dłuższą przejażdżkę nie omijając leśnych duktów i średnio trudnych technicznie terenów.

Czas pokaże ile wytrzyma nam to "cudo techniki" ;)

Miłego oglądania i trzymajcie za nas kciuki ;)
----------------------------------------­-------------------------------
Zapraszam również do subskrybowania kanału, tak abyś mógł pozostać na bieżąco z kolejnymi odcinkami tej serii.
----------------------------------------­-------------------------------
Film został w nakręcony w całości przy użyciu kamery GoPro HD Hero 2 (Motosport) z dokupionym zestawem mocowań firmy Redlaff, natomiast zmontowany został przy użyciu darmowego programu Kdenlive działającego w systemie operacyjnym Linux Ubuntu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz